Banner 1

Туры по Украине

.

Янв 03, 2017
Туристична подорож «Музейна плеяда Переяслав-Хмельницького»

 

Туристична подорож «Музейна плеяда Переяслав-Хмельницького»

 

 

9.00 Виїзд із Києва (місце збору під замовлення групи)

11.00 Прибуття до Переяслав-Хмельницького

11.00-15.00

Екскурсії:

Меморіальний музей Григорія Сковороди у місті Переяславі-Хмельницькому на Київщині був заснований у 1972 р. з нагоди 250-річчя від дня народження цього відомого українського письменника та філософа і розташований у споруді колишнього Переяславського колегіуму, де у середині XVІІІ ст. Г. Сковорода читав лекції з поетики. Колегіум є частиною Вознесенського монастиря, який, поряд з Михайлівською церквою, нині є назначнішими архітектурними цікавинками міста. У музеї висвітлюється життя і творчість видатного філософа та поета, а також – його перебування на Переяславщині.

Музей "Заповіту" Тараса Шевченка. Музей було засновано 18 квітня 2008 року в місті Переяслав-Хмельницький в колишньому особняку лікаря А. Козачковського, у якого з жовтня 1845 до січня 1846 гостював та лікувався Шевченко. Ще двічі Шевченко побував у Козачковського в червні та в серпні 1859 року. Будинок Козачковського був побудований 1820 року й нині належить до реєстру пам'яток історії та архітектури України. Тут в ніч з 24 на 25 грудня 1845 року поет написав свій «Заповіт». Загалом восени 1845 року в Переяславі та у В'юнищах Шевченко написав такі твори, як «Наймичка», «Кавказ», «І мертвим, і живим…» «Холодний яр», «Давидові псалми», «Маленькій Мар'яні», «Минають дні, минають ночі», «Три літа». На завдання Київської Археографічної комісії Тарас Шевченко замалював архітектурні пам'ятки Переяслава. Збереглися такі малюнки як «Вознесенський монастир», «Михайлівська церква», «Покровський собор», «Андруші» (два малюнки з такою назвою), «У В'юнищі», «Кам'яний хрест св. Бориса».

    

Музей кобзарського мистецтва. Музей кобзарства в Переяславі-Хмельницькому було відкрито 4 березня 1989 року в дні святкування 175-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ініціатива створення музею кобзарства належить директору Переяслав-Хмельницького історико-етнографічного заповідника Михайлу Івановичу Сікорському і художнику, бандуристу, педагогу, майстру реконструкції старосвітської бандуриГеоргію Кириловичу Ткаченку.

Експозиція музею представлена експонатами про історію зародження та розвитку кобзарського мистецтва в Україні, а також про історичну роль народних співців — кобзарів, їх життєписи та унікальну творчість. В експозиції — унікальні предмети з історії кобзарства, твори мистецтва присвячені цьому явищу, музично-поетична творчість кобзарів.

 

 

Музей українського рушника. У музеї представлені всі типи рушників Середньої Наддніпрянщини ХІХ-ХХ ст.: ткані, вибійчані, вишиті декоративною гладдю (київською та полтавською), гаптуванням (сухозлотою), хрестиком, вирізуванням, мережкою тощо.

Представлено 300 рушників.

 

14.00-16.00 Обід.

16.00 Повернення до Києва

Вартість: 375 грн.

У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу, супровід групи представником компанії, страховка, вхідні квитки в музеї, екскурсії по туристичним об’єктам, обід в ресторані (борщ, картопля пюре, відбивна, млинці).

 

 

 

 

Приємної подорожі з НВС Тревел Груп!!!!

Контакты

  • Вы можете связаться с нами по телефону: 
          044-500-16-55 (многоканальный)
          050-419-85-85
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Или приехать к нам в офис по адресу:
           г. Киев, ул. Гончара 32Б, оф. 14
  • Режим работы офиса:
          ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
          СБ       с 10:00 до 19:00
          ВС       выходной

Связь с Нами

О Нас

Компания «НВС Тревел Груп» приветствует Вас на своем сайте . Мы надеемся на долгое и взаимовыгодное сотрудничество с туристическими агентствами Украины. Основным видом деятельности компании является организация автобусных туров в страны Европы.