Тематические туры

Сен 11, 2017
Програма відпочинку + заняття з нім.мови (10 год.)  організованої групи дітей в Німеччині,  Земля Бранденбург, Feriendorf Dorado

Програма відпочинку + заняття з нім.мови (10 год.)

організованої групи дітей в Німеччині,

Земля Бранденбург, Feriendorf Dorado

 

Відпочинок, екскурсіії + навчання, 10 год. нім.мови у м.Берліні, 400 євро + 350 грн.;

Відпочинок та екскурсії (без занять нім.мови) — 370 євро + 350 грн.

 

Маршрут: Київ – Львів – Краковець – Рульсдорф - Берлін - Потсдам- Крауснік - Берлін –   Познань - Краковець - Львів -  Київ

1 день

Виїзд групи з України до Берліна

2 день

 

Прибуття до місця відпочинку Дорадо.

Поселення. Обід. Знайомство з базою відпочинку, правилами перебування та екскурсійною програмою, інструктаж. Відпочинок. Вечеря.

3 день

Сніданок. 9.00. Поїздка до Берліну. Автобусно-пішохідна екскурсія по місту: Трептов парк, Александер-платц,   Берлінський університет ім.Гумбольдта, Музейний острів: Берлінський кафедральний собор, Унтер ден лінден, площа Бранденбурзькі ворота,  палац Шарлоттенбург, Відомство федерального канцлера Німеччини, Посольський квартал, Берлінська Телевежа, Червона ратуша тощо. Обід-ланч.  14.30 – 16.50 - Заняття з німецької мови у Берліні. Вільний час. Вечеря у Дорадо.

4 день

Сніданок. Поїздка до м.Потсдам – столиці Федеральної землі Бранденбург,  колишньої резиденції пруських королів, об»єкту Світової спадщини ЮНЕСКО.  Оглядова автобус-но-пішохідна екскурсія по місту палаців і садів. Обід-ланч.  14.30 – 16.50 Заняття з німецької мови. Вечеря у Дорадо.

5 день

Сніданок. Поїздка у Аквапарк Tropical Islandнайбільший унікальний розважальний аквапарк в Європі, поєднання Тропічного парку з Аквапарком, де створена неповторна атмосфера: піщаний пляж (860 кв.м), спеціальне «сонячне освітлення», тропічний ліс з екзотичними рослинами, величезними пальмами, басейни з островами, водопади, справжні джунглі, східний базар….  , весь рік тут підтримується температура не нижче 25 градусів, води – 28 градусів.  Відпочинок у аквапарку. Обід-ланч. Повернення в Дорадо. Вечеря. 

6 день

Сніданок. Поїздка до Берліну. Продовження знайомства зі столицею ФРН.  Відвідування одного з найстаріших в Європі Берлінського зоопарку. На території у 35 гектарів представлена величезна кількість тварин (близько 14 тисяч, 1500 видів).  За кількістю представлених видів тварин зоопарк посідає перше місце в світі.  Обід-ланч. Вільний час. 14.30 – 16.10 Заняття з німецької мови. Повернення в Дорадо. Вечеря

7 день

Сніданок. Поїздка до Берліну. Відвідання Музею природознавства Museum fuer Naturkunde у Берліні, одного з найбільших природничих музеїв Німеччини, колекції якого налічують понад 30 млн. об»єктів. Тут зберігається скелет найбільшого у світі динозавра. Альтернатива: Відвідання Німецького технічного музею, де на площі 25 тис. кв.м зібрано всі чудеса техніки – від літаків, кораблів, до телевізорів, комп»ютерів, телефонів. Щорічно музей відвідують понад 660 тис. відвідувачів.  15.15 – 16.45 Заняття з німецької мови.  Повернення в Дорадо. Вечеря. Підготовка до від»їзду

8 день

Сніданок. Виселення з Feriendorf  Dorado. Транзитний переїзд до України.

Пішохідна екскурсія  по історичному центру м.Познань – одного із найстаріших польських міст, столиці Велико-польського воєводства. Знайомство з архітектурними та  історико-культурними пам'ятками Познані, оглядова пішохідна екскурсія по місту.  Обід-ланч. Вільний час на придбання сувенірів. Виїзд до України.

9  день

Прибуття до м.Києва

 

Поїздка здійснюється на комфортабельному автобусі, який обслуговує групу упродовж всього перебування в Німеччині та повернення в Україну. Розміщення у кімнатах по 4-6-7 осіб зі зручностями або у окремих будинках по 4-6 осіб в кімнатах, зі зручностями в будинку. Харчування – триразове. У програмі можливі зміни в залежності від погодних умов або інших обставин.

Контакты

  • Вы можете связаться с нами по телефону: 
          044-500-16-55 (многоканальный)
          050-419-85-85
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Или приехать к нам в офис по адресу:
           г. Киев, ул. Гончара 32Б, оф. 14
  • Режим работы офиса:
          ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
          СБ       с 10:00 до 19:00
          ВС       выходной

Связь с Нами

О Нас

Компания «НВС Тревел Груп» приветствует Вас на своем сайте . Мы надеемся на долгое и взаимовыгодное сотрудничество с туристическими агентствами Украины. Основным видом деятельности компании является организация автобусных туров в страны Европы.