Banner 1

Детские туры

.

Програма дитячого відпочинку  у Німеччині, Федеральна земля Баварія

Програма дитячого відпочинку  у Німеччині,

Федеральна земля Баварія

 

Вартість  500 евро + 350 грн.    

 

Київ – Львів – Вальдкрайбург – Мюнхен - Прієн-ам-Кімзее – Ердінг – Пассау - Райсбан –Вальдкрайбург – Відень – Львів – Київ

1 день

Виїзд  групи з України  до м.Мюнхена

2 день

Прибуття до м.Вальдкрайбург. Поселення у молодіжному готелі. Обід. Знайомство з правилами перебування в готелі, екскурсійною програмою, інструктаж. Вільний час. Вечеря.    

3 день

Сніданок.  Поїздка до курортного містечка Прієн-ам-Кімзее, звідти на невеличкому катері по найбільшому озері Баварії  Кімзее – до острова  Херренінзель. Відвідування   загородньої резиденції баварського  Короля  Людвіга ІІ – палацу Херренкімзее, розкіш і масштаби якого за деякими параметрами перевершують Версаль. Обід-ланч. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря.   .

4 день

Сніданок. Поїздка до м.Мюнхена – міста романтичного, веселого і життєрадісного, з безліччю старовинних соборів, замків і палаців, затишними скверами. Оглядова пішохідна екскурсія по місту:  площа Марієнплац і Нова Ратуша, найвищий і найстаріший собор Мюнхена – собор святого Петра, Ізарські ворота, собор Фрауенкірхе - головний собор Баварії,  храм святого архангела Михаїла, Королівська резиденція, будівля Національної опери та ін. Обід-ланч. Відвідування одного з найбільших зоопарків Європи (650 видів) - зоопарку Хеллабрунн та найпершого у світі геозоопарку, де умови проживання тварин максимально наближені до природних.  Вільний час.  Вечеря в готелі.

5 день

Сніданок. Поїздка до термального комплексу Therme ERDING, одного з найкрасивіших у Європі. (загальна площа комплексу 9500 кв.м).  Щорічно його відвідують понад 1,5 млн. чол. Символом і неповторною особливістю «Термального світу» є найбільший у Європі купол над центральним басейном, діаметром 56 метрів, який відкривається і тоді закритий басейн перетворюється на басейн під відкритим небом.  До послуг дітей та дорослих  комплекс розваг з різноманітними водними гірками, центральним термальним комплексом-басейном. Обід-ланч.  Вільний час. Вечеря у готелі.

6 день

Сніданок. Поїздка до міста Пассау, романтичного баварського міста на кордоні з Австрією та Чехією. Вулиці і площі Пассау забудовані у стилі італійського бароко і Ренесанс, його називають німецькою Венецією. Місто розташоване на березі трьох річок, кожна з яких відрізняється кольором вод: Блакитний Дунай, Зелений Інн і Чорний Ільці. Оглядова екскурсія по місту, знайомство з головними пам'ятками Пассау: Собором Святого Стефана - Катедральним собором Пассау, в якому знаходиться найбільший в Європі орган, Ратушною площею і комплексом Ратуші Пассау, підвісним мостом через Дунай, монастирським кварталом Пассау, Резиденцією архієпископів: Старим замком та Новою Резиденцією тощо. Обід-ланч. Вільний час, придбання сувенірів. Повернення до готелю.  Вечеря

7 день

Сніданок. Поїздка до парку розваг Bayern Park, де на території близько 400 тисяч кв.м  можна  прогулятися чудовим парком, побачити різних диких звірів,  поплавати по озеру,  відвідати атракціони, ігрові площадки, гірки, автодроми, яких тут налічується понад 80 . "Байєрн-парк" – не лише парк розваг, яких багато в Баварії, але і справжня «Баварія у мініатюрі». Ви зможете познайомитися тут з типовою баварською природою, архітектурою, оглянути знакові визначні пам»ятки Баварії: замки міні-Ліндерхоф, міні-Нойшванштайн, а також міні-копію церкви святого Варфоломія  та ін. Обід-ланч. Повернення до готелю. Вечеря.  

8 день

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по м. Вальдкрайбург.  Прогулянка міським парком, відвідування  басейну з водними атракціонами. Обід. Підготовка до від»їзду. Вечеря.

9 день

Сніданок. Виселення з готелю, від»їзд до України. Зупинка у Австрії, м.Відень. Оглядова екскурсія по місту, яке по праву називають серцем Європи. Місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок,  оточене зеленим намистом Віденського лісу. Місто, де  проживали та творили відомі музиканти Моцарт, Бетховен, Гайнд, Шуберт та Брамс. Вільний час. Придбання сувенірів, від»їзд до України.

10 день

Прибуття до України.

 

Поїздка здійснюється на комфортабельному автобусі, який обслуговує групу упродовж всього перебування   в Німеччині та повернення в Україну. Проживання в кімнатах по 4 чол. зі зручностями на поверсі. Харчування – триразове. У програмі можливі зміни в залежності від погодних умов або   інших

Контакты

  • Вы можете связаться с нами по телефону: 
          044-500-16-55 (многоканальный)
          050-419-85-85
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Или приехать к нам в офис по адресу:
           г. Киев, ул. Гончара 32Б, оф. 14
  • Режим работы офиса:
          ПН-ПТ с 10:00 до 19:00
          СБ       с 10:00 до 19:00
          ВС       выходной

Связь с Нами

О Нас

Компания «НВС Тревел Груп» приветствует Вас на своем сайте . Мы надеемся на долгое и взаимовыгодное сотрудничество с туристическими агентствами Украины. Основным видом деятельности компании является организация автобусных туров в страны Европы.